V roce 2019 je to přesně 15 let, kdy Spolu pro rodinu (dříve Sdružení sociálních asistentů) začalo poskytovat svou první službu Sociální asistence pro znevýhodněné rodiny s dětmi v Ostravě. Tak jak se vyvíjela společnost, tak i naše organizace prošla velkou řadou změn (více v sekci O nás) a můžeme říci, že mnohdy to byla opravdu „dobrodružná cesta“.

S Vámi všemi, kteří nás na naší cestě doprovázíte bychom rádi,
dne 25. 8. 2019 od 13 hod, strávili příjemné „prorodinné“ nedělní odpoledne v Planetáriu Ostrava.

V hlavním Sále planetária se budete moci v naučném filmu vydat mezi planety Sluneční soustavy, které nabízí pozemšťanům spoustu vzrušujících zážitků. Jako horolezci na Marsu zdolávat strmé svahy údolí Valles Marineris, prohledávat na Saturnu balvany v jeho prstencích, zkoumat metanová moře na Titanu a doletět až do mrazivého království trpasličí planety Pluto.
Vydejte se s námi do těchto světů a prožijte dobrodružnou výpravu plnou vzrušení a nových objevů! Malým i velkým návštěvníkům, kteří se nezúčastní vesmírných zážitků v Sále planetária bude k dispozici astronomický dalekohled a také hraní s interaktivními exponáty.

O venkovní doprovodný program se odpoledne budou starat Kuba Kupčík a Kubaband, kteří celou akci zahájí se svou Bubenickou show a po představení budou pokračovat s workshopem v rytmu Samby s netradičními bicími nástroji nejen pro děti zakončený karnevalovým průvodem na oslavu našeho výročí a SuperAtrakce.cz, jejichž skákací hrady nenechají v klidu ani dospělé.

Vstupenky na představení (počet míst je omezen) si prosím rezervujte do 22. 8. 2019 v některé z našich služeb nebo e-mailem: dita.tenglerova@spoluprorodinu.cz. Pro ty, kteří se na představení nedostanou bude k dispozici doprovodný program. Vstup zdarma!

Těšíme se na Vás

Spolu pro rodinu, z.s.